листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Комерцијална банка АД Скопје го објавува неревидираниот (неконсолидиран) финансиски извештај за периодот 01.01. – 31.12 2022 година.


Банки - 12 месечно известување - Посебни.xls

Објавено на: 26.01.2023 15:40:22
Документ БР.: DOC_26445-0/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.