Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЛБ Банка АД Скопје ги објавува (неревидираните) неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2022 година.

 


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 31.12.2022.xls

Објавено на: 27.01.2023 16:03:11
Документ БР.: DOC_26445-4/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.