листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2022 година


FI REPLEK AD 01.01-31.12.2022 - konsolidirani.xlsx

Објавено на: 01.03.2023 15:40:11
Документ БР.: DOC_26445-78/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.