листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување за исплата на дивиденда на приоритетни акции за 2022 година.pdf

Објавено на: 09.06.2023 14:11:17
Документ БР.: DOC_10191-457/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации