листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи

 


Ревизија Единство 2022.pdf

Објавено на: 12.06.2023 08:39:24
Документ БР.: DOC_12304-94/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи