листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за назначување на лице за контакт со инвеститори


lice za kont so investitori - 23.pdf

Објавено на: 13.06.2023 14:11:27
Документ БР.: DOC_10191-462/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации