листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај од работењето на “Факом“ АД Скопје за 2022 г.


Годишен извештај за работењето 2022 г..pdf

Објавено на: 14.06.2023 14:14:55
Документ БР.: DOC_10191-463/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации