листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ


РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ.pdf

Објавено на: 15.06.2023 14:11:29
Документ БР.: DOC_12304-98/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи