листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог- одлуки за Собрание


Предлог- Одлука за именување на член на Одбор на Директори - 16-06-2023.jpeg

Објавено на: 16.06.2023 14:11:46
Документ БР.: DOC_13285-190/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери