листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објава на засновање на залог (хипотека) согласно член 35 од Правилата за котација


Известување 22.06.docx

Објавено на: 22.06.2023 15:29:37
Документ БР.: DOC_10191-469/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации