листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани консолидирани финансиски извештаи

 


Ревизија Група Единство 2022.pdf

Објавено на: 30.06.2023 09:02:19
Документ БР.: DOC_12304-99/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи