листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

izvestaj za promena na sopstvenost na akcioner


известување за промена на сопственост на акционер.docx

Објавено на: 05.07.2023 14:10:31
Документ БР.: DOC_10191-474/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации