листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog odluka


Т_11 Предлог-Одлука за именување на членови на Одбор на директори.pdf

Објавено на: 10.07.2023 14:33:51
Документ БР.: DOC_13285-192/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери