листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Обрзаложение кон финансиските извешти 01/01-30/06/2023


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.06.2023.docx

Објавено на: 17.07.2023 14:00:44
Документ БР.: DOC_10191-483/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации