листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


1.Јавен Повик.pdf

Објавено на: 21.07.2023 14:00:16
Документ БР.: DOC_10109-121/2023
Урнек: Јавен повик за собрание