листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовни чувствителни информации


7.Вкупен број на акции.pdf
8.Извештај на Одборот на директори за работењето во 2022.pdf
9.Извештај за работењето на Одборот на директори во 2022.pdf
10.Годишна Сметка 2022.pdf

Објавено на: 21.07.2023 14:00:22
Документ БР.: DOC_10191-490/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации