листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај


11.Ревизорски Извештај за 2022.pdf

Објавено на: 21.07.2023 14:00:25
Документ БР.: DOC_12304-102/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи