листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финансиски резултати за 30.06.2023 год.


Образложение-финанс-резулт-30-06-2023.doc

Објавено на: 21.07.2023 14:45:19
Документ БР.: DOC_10191-493/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации