листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Поради немање кворум  за работа седницата на Годишното собрание на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје закажана за 21.07.2023 година во 11,00 часот не се одржа.

Објавено на: 24.07.2023 09:28:14
Документ БР.: DOC_10191-495/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации