листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

IZVESTAJ ZA OSTAVRENITE REZULTATI ZA PERIOD 01.01-30.06.2023 GODINA


berza 062023.pdf

Објавено на: 24.07.2023 09:57:12
Документ БР.: DOC_10191-496/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации