листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон единечните финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година


Образложение кон неревидираните неконсолидирани ФИ 01.01.2023-30.06.2023....doc

Објавено на: 26.07.2023 09:15:34
Документ БР.: DOC_10191-504/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации