листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година


Образложение кон неревидираните консолидирани ГРУПА ФИ 01.01.2023-30.06.....doc

Објавено на: 26.07.2023 09:15:34
Документ БР.: DOC_10191-505/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации