листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-30.6.2023 година.


Образложение кон остварениот финансиски резултат за период 1.1.-30.6.2023 година.pdf

Објавено на: 26.07.2023 09:08:57
Документ БР.: DOC_10191-503/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации