листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидираните финансиски извештаи


Obrazlozenie za berza 01.01-30.06.2023.doc

Објавено на: 26.07.2023 14:15:37
Документ БР.: DOC_10191-511/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации