листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите 01.01.-30.06.2023


obrazlozenie23.pdf

Објавено на: 27.07.2023 14:13:27
Документ БР.: DOC_10191-520/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации