листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД известува за објава на неревидирани финансиски извештаи


Izvestuvanje za objava na nerevidirani poedinecni finansiski izvestai za 01.01-30.06.2023.pdf

Објавено на: 28.07.2023 15:00:26
Документ БР.: DOC_10191-546/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации