листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за работењето на АД Грозд Струмицаод  01.01.2023 до 30.06.2023


Образложение за работењето на АД Грозд Струмицаод 01.01.2023 до 30.06.2023.pdf

Објавено на: 28.07.2023 14:10:25
Документ БР.: DOC_10191-528/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации