листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансискиот резултат за периодот 01.01 до 30.06.2023


obrazl.30.06.2023g..pdf

Објавено на: 28.07.2023 14:12:25
Документ БР.: DOC_10191-531/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации