листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                  Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                  - Образложение на неревидирани финансиски извештаи 01.01 - 30.06


Образложение-01.01-30.06 (8).pdf

Објавено на: 28.07.2023 14:13:25
Документ БР.: DOC_10191-532/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации