листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог Ви  доставуваме кратко образлозение з аработењето на друштвото РЖ УСЛУГИ АД   Скопје


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД. од Јануари-Јуни (1) (1).docx

Објавено на: 28.07.2023 14:16:25
Документ БР.: DOC_10191-535/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации