листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог Ви доставуваме кратко образложение за работењето на РЖ УСЛУГИ АД  Скопје  за период од Јануари -Јуни 2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД. од Јануари-Јуни (1).docx консолидирани.docx

Објавено на: 28.07.2023 14:16:25
Документ БР.: DOC_10191-536/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации