листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД Скопје неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2023г. до 30.06.2023г. ќе ги објави на ден 31.07.2023г.по 13часот.

Објавено на: 28.07.2023 14:18:25
Документ БР.: DOC_10191-537/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации