листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Св. Николе го објавува Образложението за постигнатите резултати од работењето за периодот од 01.01.-30.06.2023 год.


Образложение за остварени резултати за периодот Јануари- Јуни 2023 год .docx

Објавено на: 31.07.2023 09:31:17
Документ БР.: DOC_10191-556/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации