листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Прилепска пиварница АД Прилеп објавува Образложение кон финансиските извештаи за период 01.01.2023 - 30.06.2023 година.


Obrazlozenie kon finansiskite izvestai 01.01.-30.06.2023.docx

Објавено на: 31.07.2023 09:53:16
Документ БР.: DOC_10191-557/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации