листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 30.06.2023


6 -12 Месечни известувања -30.06.2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 14:07:48
Документ БР.: DOC_26441-70/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.