листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образложение кон финасиските извештаи за период 01.01.2023 до 30.06.2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 30.06.2023 г..doc

Објавено на: 31.07.2023 14:08:48
Документ БР.: DOC_10191-561/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации