листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2023г. до 30.06.2023г.


Obrazlozenie 30.06.23g..doc

Објавено на: 31.07.2023 14:11:48
Документ БР.: DOC_10191-564/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации