листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи 01.01.-30.06.2023 година


Образложение кон нер.фин.извештаи 30,06,2023.docx

Објавено на: 31.07.2023 14:12:48
Документ БР.: DOC_10191-565/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации