листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки  за Вонредно Собрание на акционери на БИМ а.д. Св. Николе  за 11.09.2023 год.


Предлог одлуки за Вонредно Собрание на акционери на БИМ а.д. Св. Николе.pdf

Објавено на: 10.08.2023 08:43:41
Документ БР.: DOC_13285-196/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери