листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи 01.01.2023-30.06.2023 г.


Obrazlozenie na nerevidirani finansiski izvestai 30.06.2022.docx

Објавено на: 11.08.2023 14:10:14
Документ БР.: DOC_10191-594/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации