листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи 01.01.2023-30.06.2023 г.


Obrazlozenie za ostvareni konsolidirani rezultati 2Q-2023 - Pekabesko ad.pdf

Објавено на: 11.08.2023 15:01:58
Документ БР.: DOC_10191-595/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации