листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предложени кандидати за членови на одборот на директори


14. Предложени кандидати за членови на одборот на директори.pdf

Објавено на: 14.08.2023 14:12:12
Документ БР.: DOC_13285-198/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери