листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.06.2023 год.


Берза-образложение кон финансиските извештаи 30.06.2023.xlsx

Објавено на: 14.08.2023 15:57:29
Документ БР.: DOC_10191-600/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации