листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2023 г.


Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи 30.06.2023.docx

Објавено на: 15.08.2023 08:48:28
Документ БР.: DOC_10191-601/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации