листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, консолидираните Финансиски извештаи за периодот 01.01.2023-30.06.2023 година.


Obrazlozhenie_DS ADING konsolidiran_30.06.2023.pdf

Објавено на: 15.08.2023 08:50:41
Документ БР.: DOC_10191-602/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации