листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Izvestaj za finansiskite rezultati za Sileks Ad, Konsolidirano za period od 01.01.2023 do 30.06.2023 god.


Izvestaj za finansiskite rezultati za Sileks Ad,Konsolidirano za period od 01.01.2023 do 30.06.2023.pdf

Објавено на: 15.08.2023 14:11:07
Документ БР.: DOC_10191-604/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации