листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД -Скопје објавува:


Информација во врска за порастот на акциите - 2023.pdf

Објавено на: 06.09.2023 09:45:04
Документ БР.: DOC_10191-622/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации