листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлука за Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола


Предлог-одлука за именување член на Надзорниот Одбор на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 28.09.2023 08:50:22
Документ БР.: DOC_13285-204/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери