листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за изменување на Одлуката за издавање на капитален инструмент по пат на приватна понуда ( Трета емисија на перпетуални обврзници)


Одлука за измена на Одлуката за издавање на капитален инструмент по пат на приватна понуда.pdf

Објавено на: 09.10.2023 15:30:02
Документ БР.: DOC_10191-645/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации