листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОДЛУКА ЗА НАЗНАЧУВАЊЕ ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ СО ИНВЕСТИТОРИ


ovalsteno lice za kontakt2.pdf

Објавено на: 12.10.2023 15:50:03
Документ БР.: DOC_10191-650/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации